Acasă > Produse > Condensatoare > Condensatoare electrolitice din aluminiu > B43501B5107M002
Cerere de cotație
românesc
B43501B5107M002
In stoc
520+
  • Număr parc
    B43501B5107M002
  • Descriere
    CAP ALUM 100UF 20% 450V SNAP
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - evaluat
    450V
  • Toleranţă
    ±20%
  • Suprafața de montare a terenului
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.984" Dia (25.00mm)
  • Serie
    B43501
  • Ripple Current @ Low Frequency
    860mA @ 100Hz
  • Pachet / Caz
    Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
  • Alte nume
    B43501B5107M 2
    B43501B5107M2
    B43501B5107M2-ND
  • Temperatura de Operare
    -40°C ~ 85°C
    1 (Unlimited)
  • Producător Standard Timp de plumb
    36 Weeks
  • Durată de viață @ Temp.
    10000 Hrs @ 85°C
  • Spațiul de plumb
    0.394" (10.00mm)
  • Impedanta
    1.6 Ohms
  • Înălțime - așezată (Max)
    1.260" (32.00mm)
  • ESR (rezistență în serie echivalentă)
    1.33 Ohm @ 100Hz
  • descriere detaliata
    100µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 3 Lead 1.33 Ohm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C
  • capacitanță
    100µF