Acasă > Produse > Condensatoare > Condensatoare electrolitice din aluminiu > B43505C9227M67
Cerere de cotație
românesc
293831
B43505C9227M67
In stoc
60+
  • Număr parc
    B43505C9227M67
  • Descriere
    CAP ALUM 220UF 20% 400V SNAP
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - evaluat
    400V
  • Toleranţă
    ±20%
  • Suprafața de montare a terenului
  • Dimensiune / Dimensiune
    1.378" Dia (35.00mm)
  • Serie
    B43505
  • Ripple Current @ Low Frequency
    1.3A @ 100Hz
  • Pachet / Caz
    Radial, Can - Snap-In
  • Alte nume
    B43505C9227M 67
    B43505C9227M067
  • Temperatura de Operare
    -40°C ~ 105°C
  • Durată de viață @ Temp.
    5000 Hrs @ 105°C
  • Spațiul de plumb
    0.394" (10.00mm)
  • Impedanta
    500 mOhms
  • Înălțime - așezată (Max)
    1.260" (32.00mm)
  • ESR (rezistență în serie echivalentă)
    400 mOhm @ 100Hz
  • descriere detaliata
    220µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 400 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 105°C
  • capacitanță
    220µF