Acasă > Produse > Condensatoare > Condensatoare electrolitice din aluminiu > B43508B2567M82
Cerere de cotație
românesc
521349
B43508B2567M82
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
260+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    B43508B2567M82
  • Descriere
    CAP ALUM 560UF 20% 200V SNAP
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - evaluat
    200V
  • Toleranţă
    ±20%
  • Suprafața de montare a terenului
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.984" Dia (25.00mm)
  • Serie
    B43508
  • Ripple Current @ Low Frequency
    1.47A @ 100Hz
  • Pachet / Caz
    Radial, Can - Snap-In
  • Alte nume
    B43508B2567M 82
  • Temperatura de Operare
    -40°C ~ 105°C
  • Tipul de montare
    Through Hole
  • Durată de viață @ Temp.
    3000 Hrs @ 105°C
  • Spațiul de plumb
    0.394" (10.00mm)
  • Impedanta
    280 mOhms
  • Înălțime - așezată (Max)
    1.268" (32.20mm)
  • ESR (rezistență în serie echivalentă)
    210 mOhm @ 100Hz
  • descriere detaliata
    560µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 210 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C
  • capacitanță
    560µF