Acasă > Produse > Condensatoare > Condensatoare electrolitice din aluminiu > B43508B5157M000
Cerere de cotație
românesc
714385B43508B5157M000 ImagineEPCOS
B43508B5157M000
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
1+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    B43508B5157M000
  • Descriere
    CAP ALUM 150UF 20% 450V SNAP
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - evaluat
    450V
  • Toleranţă
    ±20%
  • Suprafața de montare a terenului
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.984" Dia (25.00mm)
  • Serie
    B43508
  • Ripple Current @ Low Frequency
    860mA @ 100Hz
  • Evaluări
  • Polarizare
    Polar
  • ambalare
    Bulk
  • Pachet / Caz
    Radial, Can - Snap-In
  • Alte nume
    B43508B5157M
    B43508B5157M-ND
  • Temperatura de Operare
    -40°C ~ 105°C
  • Tipul de montare
    Through Hole
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Producător Standard Timp de plumb
    36 Weeks
  • Durată de viață @ Temp.
    3000 Hrs @ 105°C
  • Spațiul de plumb
    0.394" (10.00mm)
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Impedanta
    1.15 Ohms
  • Înălțime - așezată (Max)
    1.260" (32.00mm)
  • ESR (rezistență în serie echivalentă)
    820 mOhm @ 100Hz
  • descriere detaliata
    150µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 820 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C
  • capacitanță
    150µF