Acasă > Produse > Condensatoare > Condensatoare electrolitice din aluminiu > B43508B9337M80
Cerere de cotație
românesc
B43508B9337M80
In stoc
320+
  • Număr parc
    B43508B9337M80
  • Descriere
    CAP ALUM 330UF 20% 400V SNAP
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - evaluat
    400V
  • Toleranţă
    ±20%
  • Suprafața de montare a terenului
  • Dimensiune / Dimensiune
    1.181" Dia (30.00mm)
  • Ripple Current @ Low Frequency
    1.29A @ 100Hz
  • Alte nume
    B43508B9337M 80
  • Temperatura de Operare
    -40°C ~ 105°C
  • Durată de viață @ Temp.
    3000 Hrs @ 105°C
  • Spațiul de plumb
    0.394" (10.00mm)
  • Impedanta
    530 mOhms
  • Înălțime - așezată (Max)
    1.465" (37.20mm)
  • ESR (rezistență în serie echivalentă)
    370 mOhm @ 100Hz
  • descriere detaliata
    330µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 370 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C
  • capacitanță
    330µF