Acasă > Produse > Condensatoare > Condensatoare electrolitice din aluminiu > B43508D2827M060
Cerere de cotație
românesc
B43508D2827M060
In stoc
240+
  • Număr parc
    B43508D2827M060
  • Descriere
    CAP ALUM 820UF 20% 200V SNAP
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - evaluat
    200V
  • Toleranţă
    ±20%
  • Suprafața de montare a terenului
  • Dimensiune / Dimensiune
    1.378" Dia (35.00mm)
  • Ripple Current @ Low Frequency
    1.44A @ 100Hz
  • Alte nume
    B43508D2827M 60
    B43508D2827M60
    B43508D2827M60-ND
  • Temperatura de Operare
    -40°C ~ 105°C
    1 (Unlimited)
  • Producător Standard Timp de plumb
    36 Weeks
  • Durată de viață @ Temp.
    3000 Hrs @ 105°C
  • Spațiul de plumb
    0.394" (10.00mm)
  • Impedanta
    200 mOhms
  • Înălțime - așezată (Max)
    1.063" (27.00mm)
  • ESR (rezistență în serie echivalentă)
    140 mOhm @ 100Hz
  • descriere detaliata
    820µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 140 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C
  • capacitanță
    820µF