Acasă > Produse > Condensatoare > Condensatoare electrolitice din aluminiu > B43511A5567M87
Cerere de cotație
românesc
37082
B43511A5567M87
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
144+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    B43511A5567M87
  • Descriere
    CAP ALUM 560UF 20% 450V SNAP
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - evaluat
    450V
  • Toleranţă
    ±20%
  • Suprafața de montare a terenului
  • Dimensiune / Dimensiune
    1.378" Dia (35.00mm)
  • Serie
    B43511
  • Ripple Current @ Low Frequency
    3.6A @ 100Hz
  • Evaluări
  • Polarizare
    Polar
  • ambalare
    Bulk
  • Pachet / Caz
    Radial, Can - Snap-In - 4 Lead
  • Alte nume
    B43511A5567M087
  • Temperatura de Operare
    -40°C ~ 85°C
  • Tipul de montare
    Through Hole
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Durată de viață @ Temp.
    12000 Hrs @ 85°C
  • Spațiul de plumb
    0.886" (22.50mm)
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Impedanta
    290 mOhms
  • Înălțime - așezată (Max)
    2.843" (72.20mm)
  • ESR (rezistență în serie echivalentă)
    270 mOhm @ 100Hz
  • descriere detaliata
    560µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 4 Lead 270 mOhm @ 100Hz 12000 Hrs @ 85°C
  • capacitanță
    560µF