Acasă > Produse > Condensatoare > Condensatoare electrolitice din aluminiu > B43511C0477M000
Cerere de cotație
românesc
B43511C0477M000
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
132+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    B43511C0477M000
  • Descriere
    CAP ALUM 470UF 20% 420V SNAP
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - evaluat
    420V
  • Toleranţă
    ±20%
  • Suprafața de montare a terenului
  • Dimensiune / Dimensiune
    1.378" Dia (35.00mm)
  • Serie
    B43511
  • Ripple Current @ Low Frequency
    2.8A @ 100Hz
  • Evaluări
  • Polarizare
    Polar
  • ambalare
    Bulk
  • Pachet / Caz
    Radial, Can - Snap-In - 4 Lead
  • Alte nume
    B43511C 477M
    B43511C477M
    B43511C477M-ND
  • Temperatura de Operare
    -40°C ~ 85°C
  • Tipul de montare
    Through Hole
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Producător Standard Timp de plumb
    22 Weeks
  • Durată de viață @ Temp.
    12000 Hrs @ 85°C
  • Spațiul de plumb
    0.886" (22.50mm)
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Impedanta
    340 mOhms
  • Înălțime - așezată (Max)
    2.047" (52.00mm)
  • ESR (rezistență în serie echivalentă)
    320 mOhm @ 100Hz
  • descriere detaliata
    470µF 420V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 4 Lead 320 mOhm @ 100Hz 12000 Hrs @ 85°C
  • capacitanță
    470µF