Acasă > Produse > Condensatoare > Condensatoare electrolitice din aluminiu > B43540A2228M7
Cerere de cotație
românesc
B43540A2228M7
In stoc
240+
  • Număr parc
    B43540A2228M7
  • Descriere
    CAP ALUM 2200UF 20% 200V SNAP
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - evaluat
    200V
  • Toleranţă
    ±20%
  • Suprafața de montare a terenului
  • Dimensiune / Dimensiune
    1.378" Dia (35.00mm)
  • Serie
    B43540
  • Ripple Current @ Low Frequency
    6.17A @ 100Hz
  • Pachet / Caz
    Radial, Can - Snap-In
  • Alte nume
    B43540A2228M 7
    B43540A2228M007
  • Temperatura de Operare
    -40°C ~ 85°C
  • Tipul de montare
    Through Hole
  • Durată de viață @ Temp.
    10000 Hrs @ 85°C
  • Spațiul de plumb
    0.394" (10.00mm)
  • Impedanta
    50 mOhms
  • Înălțime - așezată (Max)
    2.244" (57.00mm)
  • ESR (rezistență în serie echivalentă)
    40 mOhm @ 100Hz
  • descriere detaliata
    2200µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 40 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C
  • capacitanță
    2200µF