Acasă > Produse > Condensatoare > Condensatoare electrolitice din aluminiu > B43541B9227M087
Cerere de cotație
românesc
B43541B9227M087
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
320+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    B43541B9227M087
  • Descriere
    CAP ALUM 220UF 20% 400V SNAP-IN
  • Condiții libere de stare / stare RoHS
  • Foi de date
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - evaluat
    400V
  • Toleranţă
    ±20%
  • Suprafața de montare a terenului
  • Dimensiune / Dimensiune
    1.181" Dia (30.00mm)
  • Serie
    B43541
  • Ripple Current @ Low Frequency
    1.77A @ 100Hz
  • Evaluări
  • Polarizare
    Polar
  • ambalare
    Bulk
  • Pachet / Caz
    Radial, Can - Snap-In
  • Alte nume
    B43541B9227M 87
    B43541B9227M87
  • Temperatura de Operare
    -25°C ~ 85°C
  • Tipul de montare
    Through Hole
  • Producător Standard Timp de plumb
    36 Weeks
  • Durată de viață @ Temp.
    8000 Hrs @ 85°C
  • Spațiul de plumb
    0.394" (10.00mm)
  • Înălțime - așezată (Max)
    1.268" (32.20mm)
  • ESR (rezistență în serie echivalentă)
    370 mOhm @ 100Hz
  • descriere detaliata
    220µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 370 mOhm @ 100Hz 8000 Hrs @ 85°C
  • capacitanță
    220µF