Acasă > Produse > Condensatoare > Condensatoare electrolitice din aluminiu > B43544B9227M000
Cerere de cotație
românesc
3883717B43544B9227M000 ImagineEPCOS
B43544B9227M000
In stoc
320+
  • Număr parc
    B43544B9227M000
  • Descriere
    CAP ALUM 220UF 20% 400V SNAP
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - evaluat
    400V
  • Toleranţă
    ±20%
  • Suprafața de montare a terenului
  • Dimensiune / Dimensiune
    1.181" Dia (30.00mm)
  • Ripple Current @ Low Frequency
    1.36A @ 100Hz
  • ambalare
    Tray
  • Alte nume
    B43544B9227M
    B43544B9227M-ND
  • Temperatura de Operare
    -40°C ~ 105°C
  • Durată de viață @ Temp.
    3000 Hrs @ 105°C
  • Spațiul de plumb
    0.394" (10.00mm)
  • Impedanta
    380 mOhms
  • Înălțime - așezată (Max)
    1.260" (32.00mm)
  • ESR (rezistență în serie echivalentă)
    270 mOhm @ 100Hz
  • descriere detaliata
    220µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 270 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C
  • capacitanță
    220µF