Acasă > Produse > Condensatoare > Condensatoare electrolitice din aluminiu > B43601A2108M000
Cerere de cotație
românesc
795485
B43601A2108M000
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
520+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    B43601A2108M000
  • Descriere
    CAP ALUM 1000UF 20% 200V SNAP
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - evaluat
    200V
  • Toleranţă
    ±20%
  • Suprafața de montare a terenului
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.984" Dia (25.00mm)
  • Serie
    B43601
  • Ripple Current @ Low Frequency
    2.93A @ 100Hz
  • Pachet / Caz
    Radial, Can - Snap-In
  • Alte nume
    B43601A2108M
    B43601A2108M-ND
  • Temperatura de Operare
    -40°C ~ 85°C
  • Tipul de montare
    Through Hole
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Producător Standard Timp de plumb
    36 Weeks
  • Durată de viață @ Temp.
    10000 Hrs @ 85°C
  • Spațiul de plumb
    0.394" (10.00mm)
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Impedanta
    130 mOhms
  • Înălțime - așezată (Max)
    1.850" (47.00mm)
  • ESR (rezistență în serie echivalentă)
    100 mOhm @ 100Hz
  • descriere detaliata
    1000µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 100 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C
  • capacitanță
    1000µF