Acasă > Produse > Condensatoare > Condensatoare electrolitice din aluminiu > B43601E2337M60
Cerere de cotație
românesc
B43601E2337M60
In stoc
640+
  • Număr parc
    B43601E2337M60
  • Descriere
    CAP ALUM 330UF 20% 250V SNAP
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - evaluat
    250V
  • Toleranţă
    ±20%
  • Suprafața de montare a terenului
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.866" Dia (22.00mm)
  • Serie
    B43601
  • Ripple Current @ Low Frequency
    1.57A @ 100Hz
  • Pachet / Caz
    Radial, Can - Snap-In
  • Alte nume
    B43601E2337M060
  • Temperatura de Operare
    -40°C ~ 85°C
  • Tipul de montare
    Through Hole
  • Durată de viață @ Temp.
    10000 Hrs @ 85°C
  • Spațiul de plumb
    0.394" (10.00mm)
  • Impedanta
    370 mOhms
  • Înălțime - așezată (Max)
    1.260" (32.00mm)
  • ESR (rezistență în serie echivalentă)
    270 mOhm @ 100Hz
  • descriere detaliata
    330µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 270 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C
  • capacitanță
    330µF