Acasă > Produse > Condensatoare > Condensatoare electrolitice din aluminiu > B43640E2128M000
Cerere de cotație
românesc
81724
B43640E2128M000
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
320+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    B43640E2128M000
  • Descriere
    CAP ALUM 1200UF 20% 250V SNAP-IN
  • Condiții libere de stare / stare RoHS
  • Foi de date
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - evaluat
    250V
  • Toleranţă
    ±20%
  • Suprafața de montare a terenului
  • Dimensiune / Dimensiune
    1.181" Dia (30.00mm)
  • Serie
    B43640
  • Ripple Current @ Low Frequency
    2.68A @ 100Hz
  • Pachet / Caz
    Radial, Can - Snap-In
  • Alte nume
    B43640E2128M
  • Temperatura de Operare
    -40°C ~ 105°C
  • Tipul de montare
    Through Hole
  • Producător Standard Timp de plumb
    36 Weeks
  • Durată de viață @ Temp.
    2000 Hrs @ 105°C
  • Spațiul de plumb
    0.394" (10.00mm)
  • Înălțime - așezată (Max)
    1.850" (47.00mm)
  • ESR (rezistență în serie echivalentă)
    70 mOhm @ 100Hz
  • descriere detaliata
    1200µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 70 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 105°C
  • capacitanță
    1200µF