Acasă > Produse > Condensatoare > Condensatoare electrolitice din aluminiu > B43713E2129M000
Cerere de cotație
românesc
B43713E2129M000
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
32+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    B43713E2129M000
  • Descriere
    CAP ALUM 12000UF 20% 250V SCREW
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - evaluat
    250V
  • Toleranţă
    ±20%
  • Suprafața de montare a terenului
  • Dimensiune / Dimensiune
    3.027" Dia (76.90mm)
  • Serie
    B43713
  • Ripple Current @ Low Frequency
    22.5A @ 100Hz
  • Evaluări
  • Polarizare
    Polar
  • ambalare
    Bulk
  • Pachet / Caz
    Radial, Can - Screw Terminals
  • Alte nume
    B43713E2129M
  • Temperatura de Operare
    -40°C ~ 85°C
  • Tipul de montare
    Chassis Mount
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Producător Standard Timp de plumb
    18 Weeks
  • Durată de viață @ Temp.
    15000 Hrs @ 85°C
  • Spațiul de plumb
    1.248" (31.70mm)
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Impedanta
    19 mOhms
  • Înălțime - așezată (Max)
    5.677" (144.20mm)
  • ESR (rezistență în serie echivalentă)
    11 mOhm @ 100Hz
  • descriere detaliata
    12000µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 11 mOhm @ 100Hz 15000 Hrs @ 85°C
  • capacitanță
    12000µF