Acasă > Produse > Condensatoare > Condensatoare electrolitice din aluminiu > B43741A5228M050
Cerere de cotație
românesc
B43741A5228M050
In stoc
50+
  • Număr parc
    B43741A5228M050
  • Descriere
    CAP ALUM 2200UF 20% 450V SCREW
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - evaluat
    450V
  • Toleranţă
    ±20%
  • Suprafața de montare a terenului
  • Dimensiune / Dimensiune
    2.531" Dia (64.30mm)
  • Serie
    B43741
  • Ripple Current @ Low Frequency
    8.85A @ 100Hz
  • Pachet / Caz
    Radial, Can - Screw Terminals
  • Alte nume
    B43741A5228M 50
    B43741A5228M50
  • Temperatura de Operare
    -40°C ~ 105°C
  • Tipul de montare
    Chassis Mount
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Producător Standard Timp de plumb
    18 Weeks
  • Durată de viață @ Temp.
    6000 Hrs @ 105°C
  • Spațiul de plumb
    1.122" (28.50mm)
  • Impedanta
    55 mOhms
  • Înălțime - așezată (Max)
    4.201" (106.70mm)
  • ESR (rezistență în serie echivalentă)
    38 mOhm @ 100Hz
  • descriere detaliata
    2200µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 38 mOhm @ 100Hz 6000 Hrs @ 105°C
  • capacitanță
    2200µF