Acasă > Produse > Condensatoare > Condensatoare electrolitice din aluminiu > B43750A5138M003
Cerere de cotație
românesc
B43750A5138M003
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
16+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    B43750A5138M003
  • Descriere
    CAP ALUM 1300UF 20% 450V SCREW
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - evaluat
    450V
  • Toleranţă
    ±20%
  • Suprafața de montare a terenului
  • Dimensiune / Dimensiune
    3.583" Dia (91.00mm)
  • Serie
    B43750
  • Ripple Current @ Low Frequency
    14.3A @ 100Hz
  • Pachet / Caz
    Radial, Can - Screw Terminals
  • Alte nume
    B43750A5138M 3
    B43750A5138M 3
    B43750A5138M3-ND
  • Temperatura de Operare
  • Tipul de montare
    Chassis Mount
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Producător Standard Timp de plumb
    18 Weeks
  • Durată de viață @ Temp.
    8000 Hrs @ 105°C
  • Spațiul de plumb
    1.248" (31.70mm)
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Impedanta
    73 mOhms
  • Înălțime - așezată (Max)
    3.843" (97.60mm)
  • ESR (rezistență în serie echivalentă)
    46 mOhm @ 100Hz
  • descriere detaliata
    1300µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 46 mOhm @ 100Hz 8000 Hrs @ 105°C
  • capacitanță
    1300µF