Acasă > Produse > Condensatoare > Condensatoare electrolitice din aluminiu > B43821F2336M000
Cerere de cotație
românesc
B43821F2336M000
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
3000+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    B43821F2336M000
  • Descriere
    CAP ALUM 33UF 20% 250V RADIAL
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - evaluat
    250V
  • Toleranţă
    ±20%
  • Suprafața de montare a terenului
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.492" Dia (12.50mm)
  • Serie
    B43821
  • Pachet / Caz
    Radial, Can
  • Alte nume
    B43821F2336M
    B43821F2336M-ND
  • Temperatura de Operare
    -40°C ~ 85°C
  • Tipul de montare
    Through Hole
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Producător Standard Timp de plumb
    22 Weeks
  • Durată de viață @ Temp.
    3000 Hrs @ 85°C
  • Spațiul de plumb
    0.197" (5.00mm)
  • Înălțime - așezată (Max)
    1.063" (27.00mm)
  • ESR (rezistență în serie echivalentă)
  • descriere detaliata
    33µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 85°C
  • capacitanță
    33µF