Acasă > Produse > Condensatoare > Condensatoare electrolitice din aluminiu > B43858C9107M000
Cerere de cotație
românesc
B43858C9107M000
  • Număr parc
    B43858C9107M000
  • Descriere
    CAP ALUM 100UF 20% 400V RADIAL
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - evaluat
    400V
  • Toleranţă
    ±20%
  • Suprafața de montare a terenului
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.787" Dia (20.00mm)
  • Serie
    B43858
  • Ripple Current @ High Frequency
    1.55A @ 100kHz
  • Pachet / Caz
    Radial, Can
  • Alte nume
    B43858C9107M
    B43858C9107M-ND
  • Temperatura de Operare
    -25°C ~ 105°C
  • Tipul de montare
    Through Hole
  • Durată de viață @ Temp.
    5000 Hrs @ 105°C
  • Spațiul de plumb
    0.394" (10.00mm)
  • Înălțime - așezată (Max)
    1.654" (42.00mm)
  • ESR (rezistență în serie echivalentă)
  • descriere detaliata
    100µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
  • capacitanță
    100µF