Acasă > Produse > Condensatoare > Condensatoare electrolitice din aluminiu > B43888P2686M000
Cerere de cotație
românesc
B43888P2686M000
  • Număr parc
    B43888P2686M000
  • Descriere
    CAP ALUM 68UF 20% 200V RADIAL
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - evaluat
    200V
  • Toleranţă
    ±20%
  • Suprafața de montare a terenului
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.787" Dia (20.00mm)
  • Serie
    B43888
  • Ripple Current @ High Frequency
    950mA @ 100kHz
  • Pachet / Caz
    Radial, Can
  • Alte nume
    B43888P2686M
    B43888P2686M-ND
  • Temperatura de Operare
  • Tipul de montare
    Through Hole
  • Spațiul de plumb
    0.394" (10.00mm)
  • Înălțime - așezată (Max)
    0.866" (22.00mm)
  • ESR (rezistență în serie echivalentă)
    4.9 Ohm @ 120Hz
  • descriere detaliata
    68µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 4.9 Ohm @ 120Hz
  • capacitanță
    68µF