Acasă > Produse > Protecția circuitului > Limitatoare de curent de limitare (ICL) > B57213P0330M301
Cerere de cotație
românesc
4353901B57213P0330M301 ImagineEPCOS
B57213P0330M301
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
1+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    B57213P0330M301
  • Descriere
    ICL 33 OHM 20% 3A 14.5MM
  • Modelul ECAD
  • Toleranţă
    ±20%
  • Serie
    P13
  • R @ curent
    354 mOhms
  • R25 ° C
    33 Ohms
  • ambalare
    Bulk
  • Alte nume
    B57213P 330M301
    B57213P330M301
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Producător Standard Timp de plumb
    22 Weeks
  • Spațiul de plumb
    0.295" (7.50mm)
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Diametru
    0.57" (14.5mm)
  • descriere detaliata
    Inrush Current Limiter 33 Ohms ±20% 3A 0.57" (14.5mm)
  • Curent - starea de echilibru Max
    3A