Acasă > Produse > Senzori, traductoare > Senzori de temperatură - termistori NTC > B57540G0104F000
Cerere de cotație
românesc
2750947B57540G0104F000 ImagineEPCOS
B57540G0104F000
  • Număr parc
    B57540G0104F000
  • Descriere
    THERM NTC 100KOHM 4066K BEAD
  • Serie
    B57540
  • Rezistență în Ohms @ 25 ° C
    100k
  • Toleranța rezistenței
    ±1%
  • Putere - Max
    18mW
  • ambalare
    Bulk
  • Pachet / Caz
    Bead, Glass
  • Alte nume
    B57540G 104F
    B57540G104F
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 200°C
  • Tipul de montare
    Through Hole
  • Producător Standard Timp de plumb
    20 Weeks
  • Lungime - Sârmă de plumb
    2.56" (65.00mm)
  • descriere detaliata
    NTC Thermistor 100k Bead, Glass
  • B25 / 85
    4066K
    4085K
  • B0 / 50
  • B Toleranța valorii
    ±1%