Acasă > Produse > Senzori, traductoare > Senzori de temperatură - termistori NTC > B57891S0203F008
Cerere de cotație
românesc
1295340B57891S0203F008 ImagineEPCOS
B57891S0203F008
  • Număr parc
    B57891S0203F008
  • Descriere
    THERMISTOR NTC 20KOHM 4300K DISC
  • Serie
  • Rezistență în Ohms @ 25 ° C
    20k
  • Toleranța rezistenței
    ±1%
  • Putere - Max
    200mW
  • ambalare
    Bulk
  • Pachet / Caz
    Disc, 4.5mm Dia x 4.5mm W
  • Alte nume
    B57891S 203F 8
    B57891S203F8
    B57891S203F8-ND
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 155°C
  • Tipul de montare
    Through Hole
  • Producător Standard Timp de plumb
    16 Weeks
  • Lungime - Sârmă de plumb
  • descriere detaliata
    NTC Thermistor 20k Disc, 4.5mm Dia x 4.5mm W
  • B25 / 85
  • B25 / 75
    4300K
  • B0 / 50
  • B Toleranța valorii
    ±1%