Acasă > Produse > Senzori, traductoare > Senzori de presiune, traductoare > B58620T0520A005
Cerere de cotație
românesc
B58620T0520A005
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
15+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    B58620T0520A005
  • Descriere
    PRESSURE SENSOR AUA 25.00 TH C4
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - Aprovizionare
    10 V ~ 30 V
  • Stilul de terminare
    Solder Pad
  • Serie
    CAU-T
  • Tip de presiune
    Absolute
  • Stilul portului
    Threaded
  • Dimensiunea portului
    Male - M5
  • Pachet / Caz
    Module
  • Tipul de ieșire
    Analog Current
  • producție
    4 mA ~ 20 mA
  • Alte nume
    B58620T 520A 5
    B58620T520A5
  • Temperatura de Operare
    -25°C ~ 85°C
  • Presiunea de lucru
    362.59 PSI (2500 kPa)
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Presiune maximă
    384.35 PSI (2650 kPa)
  • Producător Standard Timp de plumb
    14 Weeks
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Caracteristici
  • descriere detaliata
    Pressure Sensor 362.59 PSI (2500 kPa) Absolute Male - M5 4 mA ~ 20 mA Module
  • Precizie
    ±0.5%