Cerere de cotație
românesc
5862975B65511A0100A048 ImagineEPCOS
B65511A0100A048
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
1+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    B65511A0100A048
  • Descriere
    FERRITE CORE P 100NH N48 2PCS
  • Modelul ECAD
  • Lăţime
  • Toleranţă
    ±3%
  • Pachetul dispozitivului furnizor
    P 7 x 4
  • Serie
    B65511
  • Alte nume
    B65511A 100A 48
    B65511A100A48
    B65511A100A48-ND
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Material
    N48
  • Producător Standard Timp de plumb
    24 Weeks
  • Lungime
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Factorul de inducție (Al)
    100nH
  • Înălţime
    2.10mm
  • Decalaj
    Gapped
  • finalizarea
    Uncoated
  • Permeabilitatea efectivă (μe)
    114
  • Volum magnetic efectiv (Ve) mm³
    70
  • Lungime efectivă (le) mm
    10
  • Zona efectivă (Ae) mm²
    7
  • Diametru
    7.35mm