Cerere de cotație
românesc
B65517D0160A048
In stoc
1+
  • Număr parc
    B65517D0160A048
  • Descriere
    FERRITE CORE P 160NH N48 2PCS
  • Toleranţă
    ±3%
  • Pachetul dispozitivului furnizor
    P 9 x 5
  • Serie
    B65517
  • Alte nume
    B65517D 160A 48
    B65517D160A48
    B65517D160A48-ND
  • Producător Standard Timp de plumb
    42 Weeks
  • Factorul de inducție (Al)
    160nH
  • Înălţime
    2.70mm
  • Permeabilitatea efectivă (μe)
    159
  • Volum magnetic efectiv (Ve) mm³
    125
  • Lungime efectivă (le) mm
    12.5
  • Zona efectivă (Ae) mm²
    10
  • Diametru
    9.30mm