Cerere de cotație
românesc
B65671T0250G048
In stoc
200+
  • Număr parc
    B65671T0250G048
  • Descriere
    FERRITE CORE P 250NH N48 2PCS
  • Toleranţă
    ±3%
  • Pachetul dispozitivului furnizor
    P 26 x 16
  • Serie
    B65671
  • Alte nume
    B65671T 250G 48
    B65671T0250A048
    B65671T0250A048-ND
    B65671T250G48
    B65671T250G48-ND
    Q11167072
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Secțiunea transversală minimă a axului (Amin) mm²
  • Producător Standard Timp de plumb
    24 Weeks
  • Factorul de inducție (Al)
    250nH
  • Înălţime
    8.15mm
  • Permeabilitatea efectivă (μe)
    80
  • Volum magnetic efectiv (Ve) mm³
    3460
  • Lungime efectivă (le) mm
    37.2
  • Zona efectivă (Ae) mm²
    93
  • Diametru
    26.00mm