Acasă > Produse > Protecția circuitului > TVS - Varistori, MOV-uri > B72220T2131K101
Cerere de cotație
românesc
420320B72220T2131K101 ImagineEPCOS
B72220T2131K101
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
1500+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    B72220T2131K101
  • Descriere
    VARISTOR 205V 10KA RADIAL
  • Modelul ECAD
  • Tensiunea varistorului (tip)
    205V
  • Tensiunea varistorului (Min)
    184.5V
  • Tensiunea varistorului (Max)
    225.5V
  • Serie
    AdvanceD Thermofuse
  • ambalare
    Bulk
  • Pachet / Caz
    Radial, Box - 3 Lead
  • Alte nume
    ETFV20K130E2
  • Temperatura de Operare
    -40°C ~ 85°C (TA)
  • Numărul de circuite
    1
  • Tipul de montare
    Through Hole
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Voltaj maxim DC
    170V
  • AC Volt maxim
    130V
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Caracteristici
    Thermally Protected
  • Energie
    100J
  • descriere detaliata
    205V 10kA Varistor 1 Circuit Through Hole Radial, Box - 3 Lead
  • Curent - Surge
    10kA
  • Capacitate @ Frecventa
    1340pF @ 1kHz