Acasă > Produse > Protecția circuitului > TVS - Varistori, MOV-uri > B72650M0231K093
Cerere de cotație
românesc
6187441B72650M0231K093 ImagineEPCOS
B72650M0231K093
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
2000+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    B72650M0231K093
  • Descriere
    VARISTOR 400A 3225
  • ambalare
    Tape & Reel (TR)
  • Pachet / Caz
    3225 (8063 Metric)
  • Alte nume
    B72650M 231K 93
    B72650M231K93
    B72650M231K93-ND
  • Temperatura de Operare
  • Numărul de circuite
    1
  • Tipul de montare
    Surface Mount, MLCV
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Voltaj maxim DC
    300V
  • AC Volt maxim
    230V
  • Producător Standard Timp de plumb
    20 Weeks
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Energie
    7.2J
  • descriere detaliata
    400A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 3225 (8063 Metric)
  • Curent - Surge
    400A