Acasă > Produse > Inductoare, Bobine, Dusuri > Inductoare fixe > B78148S1472K009
Cerere de cotație
românesc
B78148S1472K009
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
2500+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    B78148S1472K009
  • Descriere
    FIXED IND 4.7UH 820MA 340 MOHM
  • Modelul ECAD
  • Tip
    Wirewound
  • Toleranţă
    ±10%
  • Pachetul dispozitivului furnizor
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.157" Dia x 0.362" L (4.00mm x 9.20mm)
  • ecranare
    Unshielded
  • Serie
    BC
  • Evaluări
  • Q @ Freq
    60 @ 7.96MHz
  • ambalare
    Tape & Box (TB)
  • Pachet / Caz
    Radial
  • Alte nume
    B78148S1472K 9
    B78148S1472K 9
    B78148S1472K9-ND
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 125°C
  • Tipul de montare
    Through Hole
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Material - Core
    Ferrite
  • Producător Standard Timp de plumb
    26 Weeks
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Frecventa de inductie - test
    7.96MHz
  • Inductanţă
    4.7µH
  • Înălțime - așezată (Max)
  • Frecventa - Self Resonant
    95MHz
  • descriere detaliata
    4.7µH Unshielded Wirewound Inductor 820mA 340 mOhm Max Radial
  • Rezistența DC (DCR)
    340 mOhm Max
  • Ratingul curent
    820mA