Acasă > Produse > Inductoare, Bobine, Dusuri > Inductoare fixe > B82412A1182J
Cerere de cotație
românesc
B82412A1182J
  • Număr parc
    B82412A1182J
  • Descriere
    FIXED IND 1.8UH 290MA 600 MOHM
  • Modelul ECAD
  • Tip
    Wirewound
  • Toleranţă
    ±5%
  • Pachetul dispozitivului furnizor
    1210 (3225 Metric)
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
  • ecranare
    Unshielded
  • Serie
    SIMID
  • Evaluări
    AEC-Q200
  • Q @ Freq
    30 @ 7.96MHz
  • ambalare
    Tape & Reel (TR)
  • Pachet / Caz
    2-SMD
  • Alte nume
    B82412A1182J000
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 125°C
  • Tipul de montare
    Surface Mount
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Material - Core
    Ferrite
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Frecventa de inductie - test
    1MHz
  • Inductanţă
    1.8µH
  • Înălțime - așezată (Max)
    0.075" (1.90mm)
  • Frecventa - Self Resonant
    220MHz
  • descriere detaliata
    1.8µH Unshielded Wirewound Inductor 290mA 600 mOhm Max 2-SMD
  • Rezistența DC (DCR)
    600 mOhm Max
  • Ratingul curent
    290mA