Acasă > Produse > Inductoare, Bobine, Dusuri > Inductoare fixe > B82412A3390J
Cerere de cotație
românesc
B82412A3390J
  • Număr parc
    B82412A3390J
  • Descriere
    FIXED IND 39NH 500MA 180 MOHM
  • Toleranţă
    ±5%
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
  • Q @ Freq
    65 @ 500MHz
  • Alte nume
    B82412A3390J000
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 125°C
  • Material - Core
    Ceramic
  • Frecventa de inductie - test
    10MHz
  • Inductanţă
    39nH
  • Înălțime - așezată (Max)
    0.075" (1.90mm)
  • Frecventa - Self Resonant
    1.7GHz
  • descriere detaliata
    39nH Unshielded Wirewound Inductor 500mA 180 mOhm Max 2-SMD
  • Rezistența DC (DCR)
    180 mOhm Max
  • Ratingul curent
    500mA