Acasă > Produse > Inductoare, Bobine, Dusuri > Inductoare fixe > B82412A3820M
Cerere de cotație
românesc
B82412A3820M
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
2500+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    B82412A3820M
  • Descriere
    FIXED IND 82NH 430MA 270 MOHM
  • Toleranţă
    ±20%
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
  • Q @ Freq
    60 @ 500MHz
  • Alte nume
    B82412A3820M000
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 125°C
  • Material - Core
    Ceramic
  • Frecventa de inductie - test
    10MHz
  • Inductanţă
    82nH
  • Înălțime - așezată (Max)
    0.075" (1.90mm)
  • Frecventa - Self Resonant
    1.5GHz
  • descriere detaliata
    82nH Unshielded Wirewound Inductor 430mA 270 mOhm Max 2-SMD
  • Rezistența DC (DCR)
    270 mOhm Max
  • Ratingul curent
    430mA