Acasă > Produse > Inductoare, Bobine, Dusuri > Inductoare fixe > B82422A3100J100
Cerere de cotație
românesc
6526810B82422A3100J100 ImagineEPCOS
B82422A3100J100
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
6000+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    B82422A3100J100
  • Descriere
    FIXED IND 10NH 750MA 90 MOHM SMD
  • Modelul ECAD
  • Tip
    Wirewound
  • Toleranţă
    ±5%
  • Pachetul dispozitivului furnizor
    1210 (3225 Metric)
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
  • ecranare
    Unshielded
  • Serie
    SIMID
  • Evaluări
    AEC-Q200
  • Q @ Freq
    20 @ 100MHz
  • ambalare
    Tape & Reel (TR)
  • Pachet / Caz
    2-SMD, J-Lead
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 125°C
  • Tipul de montare
    Surface Mount
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Material - Core
    Ceramic
  • Producător Standard Timp de plumb
    10 Weeks
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Frecventa de inductie - test
    10MHz
  • Inductanţă
    10nH
  • Înălțime - așezată (Max)
    0.083" (2.10mm)
  • Frecventa - Self Resonant
    4GHz
  • descriere detaliata
    10nH Unshielded Wirewound Inductor 750mA 90 mOhm Max 2-SMD, J-Lead
  • Rezistența DC (DCR)
    90 mOhm Max
  • Ratingul curent
    750mA