Acasă > Produse > Inductoare, Bobine, Dusuri > Inductoare fixe > B82422A3151K100
Cerere de cotație
românesc
1973280B82422A3151K100 ImagineEPCOS
B82422A3151K100
In stoc
2000+
  • Număr parc
    B82422A3151K100
  • Descriere
    FIXED IND 150NH 390MA 330 MOHM
  • Toleranţă
    ±10%
  • Pachetul dispozitivului furnizor
    1210 (3225 Metric)
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
  • ecranare
    Unshielded
  • Serie
    SIMID
  • Q @ Freq
    25 @ 30MHz
  • ambalare
    Tape & Reel (TR)
  • Pachet / Caz
    2-SMD, J-Lead
  • Alte nume
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 125°C
  • Material - Core
    Ceramic
  • Producător Standard Timp de plumb
    10 Weeks
  • Frecventa de inductie - test
    1MHz
  • Inductanţă
    150nH
  • Înălțime - așezată (Max)
    0.083" (2.10mm)
  • Frecventa - Self Resonant
    850MHz
  • descriere detaliata
    150nH Unshielded Wirewound Inductor 390mA 330 mOhm Max 2-SMD, J-Lead
  • Rezistența DC (DCR)
    330 mOhm Max
  • Ratingul curent
    390mA