Acasă > Produse > Inductoare, Bobine, Dusuri > Inductoare fixe > B82472P6103M000
Cerere de cotație
românesc
3500630B82472P6103M000 ImagineEPCOS
B82472P6103M000
In stoc
1000+
  • Număr parc
    B82472P6103M000
  • Descriere
    FIXED IND 10UH 1.9A 55 MOHM SMD
  • Toleranţă
    ±20%
  • Pachetul dispozitivului furnizor
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.287" L x 0.287" W (7.30mm x 7.30mm)
  • ecranare
    Shielded
  • Serie
    B82472P6
  • ambalare
    Tape & Reel (TR)
  • Pachet / Caz
    Nonstandard
  • Alte nume
    B82472P6103M
    B82472P6103M-ND
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 150°C
  • Material - Core
    Ferrite
  • Producător Standard Timp de plumb
    24 Weeks
  • Frecventa de inductie - test
    100kHz
  • Inductanţă
    10µH
  • Înălțime - așezată (Max)
    0.177" (4.50mm)
  • Frecventa - Self Resonant
  • descriere detaliata
    10µH Shielded Wirewound Inductor 1.9A 55 mOhm Max Nonstandard
  • Rezistența DC (DCR)
    55 mOhm Max
  • Ratingul curent
    1.9A
  • Curent - saturație
    1.4A