Acasă > Produse > Inductoare, Bobine, Dusuri > Inductoare fixe > B82477P2333M000
Cerere de cotație
românesc
B82477P2333M000
In stoc
600+
  • Număr parc
    B82477P2333M000
  • Descriere
    FIXED IND 33UH 2.7A 55 MOHM SMD
  • Toleranţă
    ±20%
  • Pachetul dispozitivului furnizor
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
  • ecranare
    Shielded
  • Serie
    B82477P2
  • ambalare
    Tape & Reel (TR)
  • Pachet / Caz
    Nonstandard
  • Alte nume
    B82477P2333M
    B82477P2333M-ND
    B82477P2333M000-ND
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 150°C
  • Material - Core
    Ferrite
  • Producător Standard Timp de plumb
    14 Weeks
  • Frecventa de inductie - test
    100kHz
  • Inductanţă
    33µH
  • Înălțime - așezată (Max)
    0.256" (6.50mm)
  • Frecventa - Self Resonant
  • descriere detaliata
    33µH Shielded Wirewound Inductor 2.7A 55 mOhm Max Nonstandard
  • Rezistența DC (DCR)
    55 mOhm Max
  • Ratingul curent
    2.7A
  • Curent - saturație
    2.2A