Acasă > Produse > Inductoare, Bobine, Dusuri > Inductoare fixe > B82498F3271J000
Cerere de cotație
românesc
5018072B82498F3271J000 ImagineEPCOS
B82498F3271J000
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
6000+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    B82498F3271J000
  • Descriere
    FIXED IND 270NH 270MA 1 OHM SMD
  • Modelul ECAD
  • Tip
    Wirewound
  • Toleranţă
    ±5%
  • Pachetul dispozitivului furnizor
    0805 (2012 Metric)
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.091" L x 0.067" W (2.30mm x 1.70mm)
  • ecranare
    Unshielded
  • Serie
    SIMID
  • Evaluări
  • Q @ Freq
    45 @ 250MHz
  • ambalare
    Tape & Reel (TR)
  • Pachet / Caz
    Nonstandard
  • Alte nume
    B82498F3271J
    B82498F3271J-ND
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 125°C
  • Tipul de montare
    Surface Mount
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Material - Core
    Ceramic
  • Producător Standard Timp de plumb
    10 Weeks
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Frecventa de inductie - test
    100MHz
  • Inductanţă
    270nH
  • Înălțime - așezată (Max)
    0.055" (1.40mm)
  • Frecventa - Self Resonant
    900MHz
  • descriere detaliata
    270nH Unshielded Wirewound Inductor 270mA 1 Ohm Max Nonstandard
  • Rezistența DC (DCR)
    1 Ohm Max
  • Ratingul curent
    270mA