Acasă > Produse > Rezistențe > Chip Resistor - Suprafață de montare > PLT0603Z9530LBTS
Cerere de cotație
românesc
5649332PLT0603Z9530LBTS ImagineElectro-Films (EFI) / Vishay
PLT0603Z9530LBTS
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
100+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    PLT0603Z9530LBTS
  • Descriere
    RES SMD 953 OHM 0.01% 0.15W 0603
  • Condiții libere de stare / stare RoHS
    Conține plumb / RoHS neconform
  • Foi de date
  • Modelul ECAD
  • Toleranţă
    ±0.01%
  • Coeficientul de temperatură
    ±5ppm/°C
  • Pachetul dispozitivului furnizor
    0603
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.064" L x 0.032" W (1.63mm x 0.81mm)
  • Serie
    PLT
  • Rezistenţă
    953 Ohms
  • Putere (Wați)
    0.15W
  • ambalare
    Strip
  • Pachet / Caz
    0603 (1608 Metric)
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 125°C
  • Număr de terminări
    2
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Înălțime - așezată (Max)
    0.020" (0.51mm)
  • Caracteristici
    Anti-Corrosive, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety
  • Rata de eșec
  • descriere detaliata
    953 Ohms ±0.01% 0.15W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Anti-Corrosive, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Thin Film