Acasă > Produse > Condensatoare > Condensatoare din aluminiu - polimer > PVH-16V151MH80E-R2
Cerere de cotație
românesc
4985059PVH-16V151MH80E-R2 ImagineElna America
PVH-16V151MH80E-R2
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
500+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    PVH-16V151MH80E-R2
  • Descriere
    CAP ALUM POLY 150UF 20% 16V SMD
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - evaluat
    16V
  • Tip
    Polymer
  • Toleranţă
    ±20%
  • Suprafața de montare a terenului
    0.409" L x 0.409" W (10.40mm x 10.40mm)
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.394" Dia (10.00mm)
  • Serie
    PVH
  • Ripple Current @ High Frequency
    3.43A @ 100kHz
  • Evaluări
  • ambalare
    Tape & Reel (TR)
  • Pachet / Caz
    Radial, Can - SMD
  • Alte nume
    PVH16V151MH80ER2
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 105°C
  • Tipul de montare
    Surface Mount
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Producător Standard Timp de plumb
    18 Weeks
  • Durată de viață @ Temp.
    2000 Hrs @ 105°C
  • Spațiul de plumb
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Înălțime - așezată (Max)
    0.315" (8.00mm)
  • ESR (rezistență în serie echivalentă)
    26 mOhm
  • descriere detaliata
    150µF 16V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 26 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
  • capacitanță
    150µF