Acasă > Produse > Cabluri, Firuri - Management > Spirală Wrap, Sleeving extensibil > SHR-25-6NB
Cerere de cotație
românesc
4002399SHR-25-6NB ImagineEssentra Components
SHR-25-6NB
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
1+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    SHR-25-6NB
  • Descriere
    SLIT WRAP 0.984" X 65.62' BLACK
  • Modelul ECAD
  • Lăţime
  • Grosimea peretelui
    0.039" (0.99mm)
  • Introduceți atribute
    Slit Harness
  • Tip
    Slit Wrap
  • Serie
    SHR
  • Alte nume
    RPC5042
    SHR-25-6NB-ND
    SHR256NB
  • Temperatura de Operare
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    Not Applicable
  • Material Inflamabilitate
    UL94 V-2
  • Material
    Polyamide (PA6), Nylon 6
  • Producător Standard Timp de plumb
    10 Weeks
  • Protecția lichidelor
  • Lungime
    65.62' (20.00m)
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Protecția împotriva căldurii
  • Caracteristici
  • Protecția mediului
  • Diametru - exterior, ne-extins
  • Diametru - interior, ne-extins
    0.984" (25.00mm)
  • Diametru - interior, extins
    0.984" (25.00mm)