Acasă > Produse > Surse de alimentare - extern / intern (Off-Board) > Drivere LED > LXD75-0450SW
Cerere de cotație
românesc
1035369LXD75-0450SW ImagineExcelsys Technologies Ltd.
LXD75-0450SW
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
1+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    LXD75-0450SW
  • Descriere
    LED DRIVER CC AC/DC 83-166V
  • Modelul ECAD
  • Greutate
    1.7 lbs (771.1g)
  • Tensiune - ieșire
    83 ~ 166 V
  • Tensiune - Izolare
    3kV
  • Tensiune - Intrare (Min)
    90VAC
  • Tensiune - Intrare (Max)
    305VAC
  • Tip
    Constant Current
  • Topologie
    AC DC Converter
  • Stilul de terminare
    Wire Leads
  • Dimensiune / Dimensiune
    6.97" L x 2.66" W x 1.46" H (177.0mm x 67.5mm x 37.0mm)
  • Serie
    LXD75
  • Evaluări
    IP67
  • Putere (Wați)
    75W
  • Alte nume
    LXD75-0450SW-ND
    LXD750450SW
  • Temperatura de Operare
    -35°C ~ 70°C
  • Numărul de ieșiri
    1
  • Tipul de montare
    Chassis Mount
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Producător Standard Timp de plumb
    10 Weeks
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Caracteristici
    OVP, SCP
  • Eficienţă
    92%
  • Dimming
    Analog
  • descriere detaliata
    450mA 83 ~ 166 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
  • Curent - Ieșire (Max)
    450mA