Acasă > Produse > Surse de alimentare - extern / intern (Off-Board) > Drivere LED > LXV150-048SW
Cerere de cotație
românesc
3790883LXV150-048SW ImagineExcelsys Technologies Ltd.
LXV150-048SW
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
1+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    LXV150-048SW
  • Descriere
    LED DRIVER CV AC/DC 48V 3.13A
  • Modelul ECAD
  • Greutate
    2.3 lbs (1kg)
  • Tensiune - ieșire
    48V
  • Tensiune - Izolare
    3.75kV
  • Tensiune - Intrare (Min)
    90VAC
  • Tensiune - Intrare (Max)
    305VAC
  • Tip
    Constant Voltage
  • Topologie
    AC DC Converter
  • Stilul de terminare
    Wire Leads
  • Dimensiune / Dimensiune
    7.84" L x 2.66" W x 1.58" H (199.0mm x 67.5mm x 40.0mm)
  • Serie
    LXV150
  • Evaluări
    IP67
  • Putere (Wați)
    150W
  • Alte nume
    LXV150048SW
  • Temperatura de Operare
    -35°C ~ 70°C
  • Numărul de ieșiri
    1
  • Tipul de montare
    Chassis Mount
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Producător Standard Timp de plumb
    10 Weeks
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Caracteristici
    OCP, OTP, OVP, SCP
  • Eficienţă
    93%
  • Dimming
  • descriere detaliata
    3.13A 48V Constant Voltage LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
  • Curent - Ieșire (Max)
    3.13A