Acasă > Produse > Încercare și măsurare > Echipamente - Testere de mediu > 445815-NIST
Cerere de cotație
românesc
445815-NIST
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
1+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    445815-NIST
  • Descriere
    ANEMOMETER HUMIDITY/TEMPERATURE
  • Condiții libere de stare / stare RoHS
  • Foi de date
  • Modelul ECAD
  • Tip
    Anemometer
  • Serie
  • Producător Standard Timp de plumb
    6 Weeks
  • include
    Battery, Bracket, Calibration Certificate, Calibration Salt Bottles, Sensor, Stand
  • Pentru măsurare
    Humidity, Temperature
  • descriere detaliata
4458W
4458W
Descriere: PAIR SAVER
Producători: 3M
Descriere: SKT CONTACT ASSY SZ 22
Producători: Agastat Relays / TE Connectivity
44590
Descriere: KIT TECH SCREWDRIVER/TWEEZER ESD
Producători: Wiha
Descriere: CONTACT ASSY
445814
Descriere: ANEMOMETER HUMIDITY/TEMPERATURE
Producători: FLIR
Descriere: SKT CONT ASSY SZ 22 ARINC 600
445A22A24M57600
445A22A24M57600
Descriere: CRYSTAL 24.5760MHZ 10PF SMD
Producători: CTS Electronic Components
Producători: FLIR
Descriere: ASPJ RECPT ASSY
445A22A20M00000
445A22A20M00000
Descriere: CRYSTAL 20.0000MHZ 10PF SMD
Descriere: RSMV 3-RKMWV/LED A 3-224/3 M
Producători: Lumberg Automation
Descriere: EXTRACTION TOOL ASSY
Descriere: CRYSTAL 24.0000MHZ 10PF SMD
Descriere: RSWT 4-225/5 M
Descriere: RECPT ASSY ARINC 404
445815-NISTL
445815-NISTL
445A22A12M00000
445A22A12M00000
Descriere: CRYSTAL 12.0000MHZ 10PF SMD
Descriere: CONN D-SUB SKT SOLDER AU SZ8
Descriere: ARINC 404 DUST COVER
445A22A14M31818
445A22A14M31818
Descriere: CRYSTAL 14.31818MHZ 10PF SMD