Acasă > Produse > Întreruperi > Comutatoare PushButton > 35-3429-BU
Cerere de cotație
românesc
106976735-3429-BU ImagineGC Electronics
35-3429-BU
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
10+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    35-3429-BU
  • Descriere
    SWITCH PUSH SPST-NC 15A 125V
  • Modelul ECAD
  • Tensiunea nominală - AC
    125V
  • Tip
    Standard
  • Stilul de terminare
    Screw Terminal
  • Funcția de comutare
    On-Mom
  • Serie
  • Dimensiunile de tăiere a panoului
    Circular - 12.70mm Dia
  • ambalare
    Bulk
  • Alte nume
    Q3549939
  • Temperatura de Operare
  • Tipul de montare
    Panel Mount, Rear
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Viața mecanică
  • Producător Standard Timp de plumb
    12 Weeks
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Ingress Protection
  • Tensiunea de iluminare (nominala)
  • Tipul de iluminare, Culoare
  • Caracteristici
  • Viața electrică
  • descriere detaliata
    Pushbutton Switch SPST-NC Standard Panel Mount, Rear
  • Ratingul curent
    15A (AC)
  • Culoare - Actuator / Cap
    Silver
  • Circuit
    SPST-NC
  • Tipul actuatorului
    Round, Plunger, Metal
35-3-E
35-3-E
Descriere: SWITCH PUSHBUTTON DPST-NO
Producători: Grayhill, Inc.
35-430
Descriere: SWITCH PUSH SPST-NO 6A 125V
Producători: GC Electronics
35-432
Descriere: SWITCH PUSH SPST-NC 6A 125V
Producători: GC Electronics
35-2CR-2-12
35-2CR-2-12
Descriere: PCB GUIDE TAINER, STEEL, 2.5"
Producători: Birtcher / Pentair
35-3
Producători: Grayhill, Inc.
Descriere: SWITCH TOGGLE SPST 35A 6V
35-3301-30SW
35-3301-30SW
Descriere: ORGANIC VAPOR/ACID GAS AND HIGH
Producători: 3M
35-50-3903-WHITE
35-50-3903-WHITE
Descriere: TAPE DUCT CLOTH WHITE 35"X 50YDS
Producători: 3M
Descriere: 3M ADFLO PAPR BLOWER UNI
Descriere: SWITCH TOGGLE DPST 20A 125V