Cerere de cotație
românesc
3498422GTCA28-471M-R10 ImagineHamlin / Littelfuse
GTCA28-471M-R10
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
1+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    GTCA28-471M-R10
  • Descriere
    GDT 470V 20% 10KA THROUGH HOLE
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - DC Spark Over (Nom)
    470V
  • Toleranţă
    ±20%
  • Serie
    GT
  • ambalare
    Tray
  • Pachet / Caz
    Axial Cylinder
  • Alte nume
    RF2022-000
  • Numărul de polonezi
    2
  • Tipul de montare
    Through Hole
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    Not Applicable
  • Producător Standard Timp de plumb
    9 Weeks
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Impuls de descărcare curent (8 / 20μs)
    10000A (10kA)
  • Fail Short
    No
  • descriere detaliata
    Gas Discharge Tube 470V 10000A (10kA) ±20% 2 Pole Through Hole