Cerere de cotație
românesc
4792448GTCR36-231M-R05-FT ImagineHamlin / Littelfuse
GTCR36-231M-R05-FT
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
1+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    GTCR36-231M-R05-FT
  • Descriere
    GDT 230V 20% 5KA T/H FAIL SHORT
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - DC Spark Over (Nom)
    230V
  • Toleranţă
    ±20%
  • Serie
    GT
  • ambalare
    Tray
  • Pachet / Caz
    Radial Cylinder, 3 Lead
  • Alte nume
    RF0541-000
  • Numărul de polonezi
    3
  • Tipul de montare
    Through Hole
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Producător Standard Timp de plumb
    9 Weeks
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Impuls de descărcare curent (8 / 20μs)
    5000A (5kA)
  • Fail Short
    Yes
  • descriere detaliata
    Gas Discharge Tube 230V 5000A (5kA) ±20% 3 Pole Through Hole