Acasă > Produse > Produse semiconductoare discrete > Tiristoare - TRIAC > L4004D6TP
Cerere de cotație
românesc
L4004D6TP
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
750+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    L4004D6TP
  • Descriere
    TRIAC SENS GATE 400V 4A TO252
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - Stare Off
    400V
  • Tensiune - Gate Trigger (Vgt) (Max)
    1.3V
  • Tip Triac
    Logic - Sensitive Gate
  • Pachetul dispozitivului furnizor
    TO-252, (D-Pak)
  • Serie
  • ambalare
    Tube
  • Pachet / Caz
    TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
  • Alte nume
    L4004D6
  • Temperatura de Operare
    -40°C ~ 110°C (TJ)
  • Tipul de montare
    Surface Mount
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Producător Standard Timp de plumb
    19 Weeks
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • descriere detaliata
    TRIAC Logic - Sensitive Gate 400V 4A Surface Mount TO-252, (D-Pak)
  • Curent - Stare On (Este (RMS)) (Max)
    4A
  • Curent - non reprare Surge 50, 60Hz (Itsm)
    33A, 40A
  • Curent - Țineți (Ih) (Max)
    10mA
  • Curentul - declanșarea porții (Igt) (Max)
    5mA