Acasă > Produse > Controale industriale > Controlere - lichid, nivel > LLC845F25P
Cerere de cotație
românesc
4118062LLC845F25P ImagineHamlin / Littelfuse
LLC845F25P
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
1+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    LLC845F25P
  • Descriere
    CONTROL LIQ LEV 120VAC 5SEC
  • Condiții libere de stare / stare RoHS
    Plumb fără scutire / RoHS Compliant
  • Foi de date
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - Aprovizionare
    120VAC
  • Tip
    Constant Level
  • Stilul de terminare
    Quick Connect - 0.187"/0.250"
  • Serie
    LLC8
  • Sensibilitate
    Fixed, 25kOhm
  • Tipul de ieșire
    Relay
  • Alte nume
    F10591
  • Temperatura de Operare
    -40°C ~ 60°C
  • Tipul de montare
    Chassis Mount
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    Not Applicable
  • Producător Standard Timp de plumb
    4 Weeks
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free by exemption / RoHS Compliant
  • Fluid Tip
  • Caracteristici
    LED Indicator
  • Distanță - Control la senzor (Max)
  • descriere detaliata
    Liquid Level Controller Constant Level SPDT (1 Form C) 120VAC Chassis Mount
  • Rating de contact @ Voltaj
    10A @ 120VAC