Acasă > Produse > Protecția circuitului > TVS - tiristoare > P1200SCRP
Cerere de cotație
românesc
6048120P1200SCRP ImagineHamlin / Littelfuse
P1200SCRP
  • Număr parc
    P1200SCRP
  • Descriere
    SIDAC LCAS SYM 100V 400A DO-214
  • Condiții libere de stare / stare RoHS
    Conține plumb / RoHS neconform
  • Foi de date
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - în stare
    4V
  • Tensiune - Stare Off
    100V
  • Tensiune - Breakover
    130V
  • Serie
    SIDACtor®
  • ambalare
    Tape & Reel (TR)
  • Pachet / Caz
    DO-214AA, SMB
  • Număr de elemente
    1
  • Tipul de montare
    Surface Mount
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Curent - vârf de vârf (8 / 20μs)
    400A
  • Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs)
    100A
  • Curent - reținere (Ih)
    120mA
  • capacitanță
    35pF